koszt ok: 5zł
1 L
Stoi w sklepie przy płatkach śniadaniowych ;)
To "mleko" ma bardzo fajną cenę. W sumie bez promocji nie znalazłam nigdzie tańszego.
Nadaje się do wszelkiego rodzaju kulinariów na słodko i na słono ( pomimo tego cukru w składzie). Osobiście dodaję do: kawy, ciast, zawsze aby stworzyć sojonez. Jeszcze mnie nie zawiódł.
Istnieje jeszcze wersja waniliowa i kakao. Popijam czasem jako deser.:)
Moja ocena: 4/5.
Gdyby nie ten cukier to byłby maks xD.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz